Atomic VANTAGE PANIC

Atomic Vantage Panic 14/15
Lyže Atomic Vantage Panic je model určený všem nadšeným lyžařům, kteří chtějí zdokonalit svoji techniku jak na sjezdovce, tak mimo ni. Její univerzalita je zajištěna dvěma prodlouženými rockery, které na tvrdém sněhu nebrání zahájení oblouku, zatímco v hlubokém sněhu umožňují plynulé proplutí. „Páteří" konstrukce této lyže je tzv. Backbone technologie: karbonové vložky doplňují dřevěné jádro po celé délce. Lyže je díky tomuto prvku dostatečně pevná a pružná. Jádro výborně absorbuje nárazy a usnadňuje přenos energie na hranu. Projetí oblouku dále napomáhá Step Down Sidewall 2.0. Díky skvělé ovladatelnosti se jízda na lyžích Atomic Vantage Panic v jakékoli terénu stává požitkem i pro občasného návštěvníka hor. Tato lyže je ovšem také cenově nenáročnou a přitom kvalitní variantou po zkušeného lyžaře.
♦Jádro: Dřevěné
♦Carbon Backbone - jedním z důvodů, proč jsou lyže řady Vantage tak univerzální, je právě technologie Carbon Backbone - ultralehká carbonová vložka, která vede po celé délce jako stabilizující páteř. Ta poté poskytuje mimořádnou flexibilitu udržet se na hranách, ale zároveň také udržuje sníženou váhu lyžaře.
♦Step Down Sidewall - Tato speciální celistvá konstrukce bočnice vytváří perfektní kombinaci flexe, odolnosti a absorbce vibrací.
♦All Mountain Rocker - All Mountain Rockerem na špičce a patě lyže

na dotaz

9990,- Kč