Sleva

Kolečkové brusle K2 Alexis 80 ALU W

Inline brusle K2 Alexis 80 Alu z dámské kolekcejsou ideální volbou pro začínající a mírně pokročilé bruslařky, které od svých bruslí očekávají výkon a styl za rozumnou cenu. Brusle s hliníkovým rámem podpoří chodidlo v nejzatíženějších místech a umožní uvolněnou fitness jízdu.

Rozjeďte se pozvolna a s jistotou
Nebylo by moudré, nazout si na nohy při první projížďce pekelný stroj. Právě proto brusle osadila kolečka o průměru 80 mm, která nahrávají výborné stabilitě a ovladatelnosti. Začátečnice tak nezačnou s rozbitým nosem, a přesto jim bude připadat, že jedou velmi slušnou rychlostí. Přilnavou jízdu bez zbytečných vibrací podpoří tvrdost koleček 80 A a ložiska ABEC 5.

Základní parametry

Při průměru koleček 80 mm si užijete svižnou jízdu s důrazem na stabilitu a ovladatelnost
Měkčí kolečka s tvrdostí 80A nahrávají lehčím bruslařkám a ideálně odfiltrují nepříjemné otřesy
ABEC 5 jsou základní ložiska, která začínajícím bruslařkám plně dostačují
Klasické šněrování na tkaničky je jednoduchým a účinným systémem upevnění
Sportem ku zdraví
Brusle není balerína a mohly byste si připadat mírně nekomfortně. To však není případ bruslí K2 Alexis 80 Alu, které poskytují podporu klenbě chodidla a usilují o vaše maximální pohodlí. Zesílená konstrukce po stranách nohu zpevní a nedovolí nepříjemné kloktání během jízdy nebo nepříjemné nárazy od ulomených větví či létajícího štěrku.

Nešňerujte se do svěrací kazajky, zvolte lehkost a jednoduchost
Systém zapínání nijak nevybočuje ze standardů zažitých pro rekreační a fitness inline brusle. Stability Plus Cuff podpoří vaše nohy přesně v místech, kde si žádají nejvíc stability a vy tak dostanete pocit nadvlády nad celou jízdou. Jelikož se nejedná o žádný složitý systém z ocele, jsou celé brusle o to lehčí. Tím pádem jsou i všestrannější a nepřekáží dětem ani ženám.

Nepoznáte rozdíl od botasek
Uděláte králíčkovi ouška, potom králíček obejde strom, šup do nory a utáhnout. Zdá se vám to povědomé a směšně jednoduché? Není třeba v tom hledat vědu. Brusle se zavazují tradičně a úplně stejně jako vaše polobotky na tkaničky. Tohle nemůžete pokazit.

Léty prověřený vítěz v komfortu
Patentovaná technologie K2 Softboot přináší lehčí a prodyšnější konstrukci vnitřní boty. Kombinace odolných a přitom měkkých materiálů spolu s testovanou anatomií jsou extra pohodlné. Léta vývoje a pokroku dotáhly pohodlí vaší nohy až k samé dokonalosti.

Dostupné ve velikosti: 39,5 EU

Skladem

3999,- Kč

-29%

5599,- Kč