Hokejové kalhoty CCM QUICKLITE SR

Hokejové kalhoty CCM Quicklite oproti svým předchůdcům, hokejové kalhoty CCM RBZ, prošly pár změnami. Tou hlavní změnou je materiál, ze kterého jsou hokejové kalhoty CCM QuickLite ušity. Je to ultra lehký 400D nylon, který je o hodně lehčí než klasický nylon. Navíc je mnohem vzdušnější a rychleji vysychá. Další vychtávkou je tzv. suchá pěna, která ještě více hokejové kalhoty CCM QuickLite odlehčila a zabraňuje hromadění vlhkosti.

Střihově jsou hokejové kalhoty na tom stejně jako starší hokejové kalhoty CCM RBZ - širší tvar. Na vnitřní straně stehen je suchý zip, díky kterému můžete hokejové kalhoty CCM QuickLite ještě rozšířit.

Ochrana

Jelikož se jedná od top model hokejových kalhot, tak i ochrana je na top úrovni. U hokejových kalhot jde především o ochranu páteře, kyčlí a kostrče. O páteř se stará tvrdý plastový HD chránič, který je spojený i s pěnou.

Kyčle, které dostávají nejvíce zabrat u nárazů na mantinel zboku, jsou chráněny PE pěnou a plastem, který je skvěle anatomicky tvarovaný.

V oblasti kostrče je lehký pěnový chránič, který má integrované malé plastové vložky, aby pád byl co nejmíně bolestivý.

Jak je to již dnes u hokejových kalhot zvykem, tak i hokejové kalhoty CCM QuickLite se stahují po vnitřním obvodu, takže tuhé plastové chrániče ledvin sedí tam kde mají a hokejové kalhoty CCM QuickLite padnou jako ulité.

Funkčním doplňkem je u hokejových kalhot CCM QuickLite prodloužení o 2,5cm. Stačí jen rozepnout zip a kalhoty jsou vmžiku prodlouženy.

 

na dotaz

4850,- Kč