Kompozitová hůl CCM RBZ FT1 SR

Top řada holí RBZ FT1 pro sezonu 2017/2018 !!!

Nová hůl RBZ FT1 se vyznačuje nejmodernější technologií, jejímž úkolem je pomoci hráčům střílet s větší razancí.

Technologie Faceplate byla optimalizována, aby zvýšila tuhost a přitom snížila hmotnost čepele. Tato změna v kombinaci se zúžením pro účinnější přenos energie přináší i vyšší smash factor, který pomáhá generovat více energie pro větší razanci střel. Hráči tak mohou nyní těžit z ještě tvrdších střel a přitom pracovat s holí s ještě větším citem. Kromě vyšší výkonnosti se hůl může pochlubit i vylepšeným vzhledem, který se lépe hodí k její výrazné osobnosti.

Nová hůl RBZ FT1 nabízí vyšší smash factor, který hráčům pomáhá střílet s větší razancí v důsledku většího množství vygenerované energie. Technologie Faceplate byla optimalizována s cílem zvýšit tuhost čepele a přitom snížit její hmotnost. Umožňuje tak docílit vyššího koeficientu návratnosti po celé délce čepele.

Nový design zohledňuje preference profesionálních hráčů a zachovává výrazné barvy řady RBZ, ale zároveň znatelně osvěžuje její vzhled.

ČEPEL: TECHNOLOGIE FACEPLATE FT1 - Vylepšená konstrukce i design výztuže čepele zvyšují tuhost a koeficient návratnosti pro maximální razanci u všech typů střel. Výrazně nižší je i hmotnost.

TECHNOLOGIE POWERHOSEL 2: Prodloužená špička shaftu je usazena hlouběji v patce čepele pro efektivnější přenos energie.

SHAFT: VÝZTUŽ TECHNORA - Vrstvy aramidových vláken nabízejí neuvěřitelnou odolnost, aniž by jejich ohebnost negativně ovlivňovala výkon.

VLASTNÍ KICK POINT: Unikátní profil tvrdosti je ideální pro střelce, jelikož se hůl ohýbá v místě, kde hůl drží spodní rukou.

Skladem

6559,- Kč