Hokejová helma CCM FL 3DS COMBO

Helma CCM FL 3DS je absolutní novinkou na trhu pro sezonu 2017/18. Nejnovější špičková TOP helma z modelové řady CCM FITLITE.

Helma s mnoha inovacemi a vylepšeními, které přispívají k ještě vyššímu komfortu a vyšší úrovni ochrany hlavy, nejen díky využití nejnovějšího ochranného pěnového materiálu D3O®. Komfortní helma s atraktivním přepracovaným designem a s možností dokonalého přizpůsobení individuálnímu tvaru hlavy. Vnější materiál helmy z HD PE s ABS mezivrstvou.

Základní vnitřní ochranná vrstva z EPP pěnového materiálu střední hustoty (MD). Oproti tradičně používané EPP pěně s vysokou hustotou (HD) nový materiál lépe pohlcuje širší škálu různých úderů na hlavu. Ochrana spánkových oblastí s využitím speciální unikátní pěnové hmoty vyrobené technologií D3O®. Materiál vyrobený touto technologií reaguje podle měnící se intenzity nárazu a zaručuje maximální úroveň ochrany v jakémkoli okamžiku. Polštářky s paměťovou pěnou na strategických místech, kde se hlava dotýká vnitřní výplně zaručují maximálně příjemný kontakt s povrchem hlavy a nadstandardní komfort. K základnímu nastavení velikosti slouží rychloupínací originální systém FITCLIP na bocích helmy.

Pro donastavení ideální velikosti helmy pak slouží přepracovaný systém nastavení kolečkem MICRODIAL III na temeni hlavy. Umožňuje nastavit a přizpůsobit si obvod helmy díky vnitřním stabilizačním páskům tak, aby helma perfektně sedla a přiléhala k hlavě. Systém ventilace spolu s rozměrnými větracími otvory v přední části helmy přispívají k omezení pocení. Průhledné chrániče uší z osvědčeného špičkového materiálu SURLYN.

na dotaz

3390,- Kč