Hokejová helma CCM TACKS 310 COMBO

Helma CCM Tacks 310 je ochranná pomůcka pro poloprofesionální a náročné amatérské hokejisty. Využijte promyšlených bezpečnostních systémů a mějte hlavu vcelku i po tvrdém nárazu na mantinel.

Tlumí nárazy
Zásluhou technologie D3O, která dokáže reagovat na různou intenzitu výkonu, chránič zvyšuje ochranu při tvrdém nárazu. Měkká výstelka rozloží energii z menších nárazů a pevnější části absorbují silnější otřesy. Pěna zůstává měkká a poddajná, při nárazu ale tuhne a omezuje riziko zranění.

Prémiová pěna přispívá ke komfortu hokejisty
Zcela nová pěna I.Q.Shion Foam vyplnila vycpávky uvnitř helmy a dopomáhá hokejistům k pohodlnému nošení ochrany hlavy. Bezpečí hlavy nebylo nikdy dřív tak příjemné.

Nastavte si velikost ve vteřině
Nepropásněte střídání kvůli tomu, že si budete dlouze zapínat helmu. Jednoduchý mechanismus na zadní straně helmy vám umožní helmu rychle zapnout a také velikostně přizpůsobit.

Profesionální služba, stabilní ochrana
Poskytuje maximální míru ochrany zájemcům, jejichž profesí nebo zábavou se stala nejrychlejší kolektivní hra. Lední hokej je kontaktní sport, proto je třeba klást zvýšený důraz na bezpečnost. Sledovaná helma je zboží nabízející absolutní ochranu hlavy. Nosí se pohodlně a nezpůsobuje nepohodlí. Podpoří výkon a vytvoří optimální podmínky pro hru, jejíž kolébkou je Kanada.

I když je na hlavu, je to chytrý prvek
Nesporná výhoda ochranné pomůcky je možnost nastavení velikosti na zadní části a zkvalitnění zázemí nositele v oblasti hlavy. Vývojáři a techničtí inženýři zhotovili vskutku bezkonkurenční nástroj snoubící bezpečí a výjimečný komfort. Potvrzuje to skutečnost a nepřeberný počet testování odolnosti a pevnosti sportovní pokrývky hlavy.

Úrazy dostaly 5 + do konce utkání
S přehledem všeobecné encyklopedie odolá soubojům, nárazům a dopadům. Ať už je původ zákroku soupeře úmyslný, likvidační nebo standardní a vyplývající z nešizeného nasazení, helma vždy obstojí. Spolehlivě zneškodní otřesy a následky. Kategoricky vylučuje bolestivé zranění a fatální následky. Disponuje zdatným systémem odvětrávání.

 

Skladem

4399,- Kč