Hokejové brusle CCM JETSPEED 300 SR

Brusle CCM JetSpeed 300

RocketFrame Composite

Jak už bylo zmíněno u bruslí CCM Jetspeed, tak i Jetspeed 300 mají kompozitovou ochranu v oblasti kotníku a achillovy paty. Vyjímkou je však to, že u bruslí CCM Jetspeed 300 chybí vtkaná kovová vlákna. Samozřejmostí je i lehká a pevná kompozitová podrážka. Takže ochrana, tvrdost a trvanlivost zůstává jako u topmodelu bruslí CCM Jetspeed.

Jazyky Jetprotect

I u bruslí CCM Jetspeed 300 se nic nezměnilo v oblasti jazyků, oproti bruslím CCM Jetspeed. Vnitřek příjemně filcový a zvenku jsou tvrdé a brání otlakům v nártu a ničení tkaničkami.

Tepelně tvarovatelný skelet brusle – Speedcore 2

Anatomický skelet, který perfektně sedne a obepíná krásně celou nohu, takže máte jistotu, že v obloucích a bruslení Vás brusle CCM Jetspeed 300 podrží na maximum. Vnitřek brusle je potažen clarinem – materiál, který je prodyšný a adaptabilní (využívá se u TOP modelů rukavic na dlaně). Ze spodu podrážky je otvor pro odvětrávání a rychlejšího odvodu tepla. Stejně jako u bruslí CCM Jetspeed, tak celá modelová řada Jetspeed má patu tvarově do tzv. U, takže Vám noha sedí perfektně od začátku.

Holder Speedblade 4.0 + runner Speedblade Stainless Steel

Holdery jsou zde stejné jako u bruslí CCM Jetspeed – pevné a kvalitní. Holder Speedblade 4.0 je u paty mírně vyšší, než třeba u bruslí Bauer (CCM cca 7,5cm, Bauer cca 7cm), tím pádem Vás brusle CCM nutí pokrčit více kolena a jít při bruslení do špiček. A celé tohle kouzlo má za účinek to, že máte silnější a rychlejší odraz. Nože už nejsou jako u CCM Jetspeed – Hyper-glide, avšak taktéž kvalitní nerezová ocel Speedblade Stainless Steel. Runnery jsou upnuté pomocí dvou šroubů.

Skladem

8490,- Kč