Hokejové brusle CCM RIBCOR 50K SR

Testovací brusle-brusle top třídy, které byly pouze a maximálně jednou odzkoušeny při tréninku, tudíž jsou nabroušeny, a však nikdy tepelně upraveny.

Absolutně bez poškození, zánovní stav!!!

 

Brusle CCM Ribcor 70K

Flex Frame

Co Vás na první pohled na těchto bruslích zaujme, pokud znáte předešlé modely bruslí Ribcor, tak je absence pumpičky pro dofouknutí kotníků a protizvratné očko na tkaničky. Mnoho lidí vlastně ani pumpičku nepoužívalo, jen jim brusle Ribcor prostě seděly na nohou a proto s nimi hráli. Jednou z dalších novinek je systém Flex Frame. CCM vývinem tohoto systému ještě více pomohli hráčům s jejich bruslením, jelikož brusle CCM Ribcor 70K se při bruslení ohýbají směrem dopředu. Skvělé jak pro profesionály, tak i pro amatérské hráče.

Inovativní vnitřní stélka

CCM Nás stále nepřestává překvapovat každým rokem. Loni jednokusové brusle CCM Super Tacks, letos CCM JetSpeed FT1 taktéž jednokusové. A Ribcor? Kromě Flex Frame systému jsou to výstelky kotníků. V těchto bruslích najdeme vícevrstvou paměťovou pěnu. I když zde máme tuhý celokompozitový skelet, který zaručí potřebnou tuhost a podporu pro bruslení a zároveň ochranu proti vystřeleným pukům, tak jakmile si brusle nazujete, připadáte si jako byste s němi už narodili a můžete vyjet rovnou na led. Stélka se krásně přizpůsobí Vaší noze a nic nebrání tomu, abyste byli na bruslích jako Crosby - nebo aspoň tak vypadali. Myslím, že tuto stélku ocení zejména hráči, kteří mají třeba po úrazech kotníků, že tyto brusle budou pro ně jako papučky.

Holder Speedblade 4.0 + Runner Speedblade Black

Věděli jste ze CCM dělá holdery Speedblade 4.0 o něco málo vyšší než konkurence? Tím pádem se dostanete při bruslení více do špiček a bruslíte líp a rychleji. A to je přece super, ne? Součástí holderu Speedblade 4.0 u bruslí CCM Ribcor 70K je i dvěma šrouby přichycený runner Speedblade Black. Proč Black /černý? Je to za účelem ochrany proti korozi a aby Vám hrany vydržely déle nabroušeny. Tento komplet je přinýtován na extra tuhé carbonové podrážce, aby brusle netrpěly torzí a měli jste lepší přenos energie z nohou do bruslí.

Pro koho bych doporučil brusle CCM Ribcor 70K: profesionál (využití ve všech TOP soutežích: NHL, KHL, Extraliga ČR …)

Skladem

16800,- Kč