Brýle na běžky RELAX CROSS + náhradní sklo

Relax CROSS jsou brýle s prověřenou kostrukcí rámu s odklápěcím hledím vhodné pro běžecké lyžování.

Materiál čočky je speciálně vyvinutý k ochraně zraku při úrazu.

Ergonomicky zaoblený tvar zvyšuje účinnost systému ventilace AIR FOG, panoramatická čočka MULTIVISION zpřesní vidění a zvýší kontrast.

Tento model je vhodný i pro větší a širší obličeje. Některé varianty s výměnnými čočkami.

Barva rámu: Matná černá 100% UV

Odolnost brýlí garantuje prověřená bezpečnost dle normy CE EN 174: 2001

Náhradní čočka součástí balení ZDARMA

Relax mikrovláknové pouzdro ZDARMA

Barva rámu: Matná černá
Barva skel: oranžová (INFERNO PLATINUM) + čirá (WHITE SENSOR)
Kategorie oranžová - S2, čirá - s1 ochranný faktor UV 400 ochrana proti zamlžení vnitřní čočky pánské / dámské Měkké pouzdro

V měkkém mikrovláknovém pouzdru se brýle nepoškrábou a navíc jím lze brýle dobře vyčistit.

Certifikát

Garantujeme prověřenou bezpečnost.

 

SOFT VISION

Mnohonásobně zaoblený povrch zorníků je nejčastěji využívaný optický element tvořený dvěma kulovými plochami. Zaoblený povrch je lépe přizpůsobený lidskému oku, eliminuje deformaci přenášeného obrazu, čímž je dosaženo čistého nezkresleného vidění každého jezdce. Výhodou panoramatických zorníků MiDV je maximální ostrost ve všech úhlech pohledu, dokonalé periferní vidění a optická přesnost.

DURAMAX

Spolehlivě bezpečné: Materiál použitý při výrobě zorníků je vyrobený z nárazuvzdorného polykarbonátu vyvinutého speciálně pro ochranu před hrubým poškozením. Je lehčího až o 20% oproti běžným plastovým zorníkům a maximálně bezpečný. Bezpečnost garantuje testování v akreditované laboratoři.

POLAR FOAM

Velmi měkká a jemná. Více jádrová konstrukce pěny POLAR se vyznačuje vysokou stabilitou. Kombinací unikátního složení a různé hustoty každé vrstvy je dosaženo vysoké odolnosti pěny proti nárazům. Vnější vrstva tvořená mikroflýsem je šetrná k pokožce, pohlcuje a odvádí vlhkost od obličeje a poskytuje vysokou úroveň komfortu užívání.

Vhodné před dioptrické brýle

Brýle s úpravou OTG jsou připravené pro pohodlné vsazení a užívání dioptrických brýlí.

Náhradní čočka součástí balení

Výměnou různých čoček přizpůsobíte brýle aktuálním podmínkám.

Nezamlžují se skla

Unikátní systém ventilace účinně kombinuje aktivní a pasivní prvky odvětrávání. Tvar a konstrukce rámů je navržená pro optimální proudění vzduchu protékající rámem brýle tak, aby vždy rychle a spolehlivě odsál vzniklou vlhkost a udržel vnitřní zorníky suché. Systém je plně kompatibilní se systémy ventilace helem MULTI AIR FLOW a ACTIVE BOOZE.

ICE VISION

Opticky čisté: Hlavní důraz klademe na optickou čistotu zorníků, která má největší vliv na reálné vidění. Ve spolupráci s italskými výrobci, v laboratorním prostředí jsou vyráběny zorníky nejvyšší kvality eliminující distorzi obrazu a přenášejí tak obraz v nejvyšší možné kvalitě. Integrovaný tepelný štít vyrovnává teplotní rozdíly vnějšího a vnitřního prostředí brýlí a značně tak omezuje tvorbu námrazy na zorníku a přispívá k vysokému komfortu užívání brýlí.

69ce1506-lyzarske-bryle-relax-nordic-jpg.jpg

 

Skladem

1299,- Kč