Běžecké boty SALOMON ACTIVE 9 CL PILOT

Výkonnostní obuv na klasické lyžování s vylepšeným držením paty díky nastavitelnému patnímu pásku a spoileru. Nepřekonatelné pohodlí zde jde ruku v ruce s vylepšenou spolehlivostí.


SNS® PILOT®2 Equipe podešev - Podpůrná a reagující podešev s perfektní flexí pro lepší přenos sil a maximální kontrolu nad lyží. Skládá se ze 2 částí - pružné přední části & pevné zadní podrážky. Hrazda je posunuta o 10 mm za přední hranu boty blíže k chodidlu.

 


Technologie

 


Stabilní držení paty, přesný přenos sil a Pebax ochrana paty


Salomon sportovní tvar - Střední široké kopyto zajišťující maximální upevnění nohy, vysoký komfort a precizní padnutí obuvi.


Rychlošněrování Quicklace - Dobře známý Salomon rychlošněrovací systém, který zajišťuje precizní upevnění nohy v botě během jednoho zatáhnutí za tkaničku.


Sensifit - Poskytuje výjimečně přesné a pohodlné upevnění nohy v botě pro úzká i širší chodidla.


Flexe pro klasický styl - Stabilita, kontrola & přenos síly. Flexe přední části chodidla pro klasický styl & tuhá zadní část pro perfektní poměr torzního ohybu a pevnosti.


Nastavitelný patní pásek se spoilerem - Pevnější držení v patní části je zajištěno díky nastavitelnému patnímu pásku a integrovanému spoileru, který přenáší tlak rovnoměrně do celé paty. Inovativní řešení pro dokonalou fixaci nohy zejména při výkonnostním lyžování.


Custom Fit - kombinace pohodlné pěny, tepelně formovatelné pěny a Lycra materiálů zaručující pohodlné usazení jakéhokoliv tvaru chodidla.


Šněrování překryté diagonálním zipem - Specifická a uživatelsky přívětivá Salomon ochrana proti sněhu & vodě.

 

Skladem

3890,- Kč